Світлодіодне освітлення

Мегаліт Переваги світлодіодного освітлення

 Пропонуємо ультрасучасне, енергозберігаюче, світлодіодне (LED) освітлювальне обладнання українського виробництва для модернізації існуючої системи освітлення або впровадження LED-освітлення на нових об’єктах. Гарантована економія електроенергії – від 3 до 15 разів без втрати якості освітленості при мінімальних монтажних та експлуатаційних витратах. Здійснюємо професійний розрахунок і підбір світлотехнічного обладнання згідно норм освітленності.

НАШІ КОНТАКТИ

 

 

Porter-Cottage-1

Переваги світлодіодного освітлення:

 1. Великий термін служби світлодіодів. Термін безперервної роботи світлодіода не менше 50 000 годин, що еквівалентно 11 рокам експлуатації, при 12 годинний роботі в день. Це на два порядки перевищує термін служби звичайних ламп розжарювання.
 2. Велика економія споживаної електроенергії – завдяки високій світловій віддачі світлодіодів (150 лм/Вт, у той час, як люмінесцентні лампи володіють світловою віддачею 75 лм/Вт, а лампи розжарювання – близько 10 лм/Вт ). Тобто, для створення необхідного світлового потокусвітлодіодних світильників потрібно менший струм.
 3. Екологічна безпека. Світлодіодні світильники не вимагають спеціальної утилізації, тому що світлодіоди не містять ртуті і скляної колби .
 4. Не вимагають обслуговування протягом терміну служби. Завдяки простоті виконання і відсутності елементів, що виходять з ладу і потребують постійної заміни.
 5. Виброустойчивость і стійкість до механічних впливів завдяки корпусу з алюмінію і небиткого пластика. Це дозволяє використовувати світлодіодні світильник на виробництві, де є вібрації і тряска, на рухомих об’єктах або в транспорті.
 6. Повна відсутність в спектрі ультрафіолетового випромінювання.
 7. Широкий діапазон робочих температур -60 … + 40 ° С.
 8. Відсутність стробоскопічного ефекту (мерехтіння).
 9. Можливість регулювання рівня освітленості або підтримки заданого рівня на протязі доби.
 10. Миттєвий запуск і вихід на робочий режим по освітленості.
 11. Відсутність великих струмів запуску.
 12. Спектр випромінювання близький до сонячного світла, що покращує сприйняття кольорів .
 13. Спрямованість випромінювання.

Економія при заміні вуличного світильника

Економія: при заміні вуличного світильника на 58Вт: в годину – 264Вт, в добу     (10 годин роботи) -2,64кВт-год., в місяць -79,2 кВт-год., в рік -950,4кВт-год по 1,13грн/кВт = 1074грн. Окупність протягом — 3 – 3,5років. З урахуванням зростання тарифів строк окупності зменшується. Переваги пропонованих LED світильників: • Якість освітлення — найкраща видимість при мінімальних енерговитратах • Економія електроенергії: – У порівнянні з люмінесцентними або з економічними лампами – в 3 рази; -у порівнянні з лампами розжарювання – в 15 разів; – у порівнянні з лампами вуличних ліхтарів ДРЛ – у 10 разів – Можливість регулювання світлового потоку (діммірування) від 100 до 0% • Стабільна світловіддача не залежить від перепаду напруги в діапазоні від 110 до 270 В і температури навколишнього повітря • Ефективна робота при низьких температурах: діапазон робочих температур від – 40 ° С до +70 ° С • Екологічно безпечні -не вимагають витрат на утилізацію • Не вимагають витрат на щорічну заміну та обслуговування • Міцний алюмінієвий корпус з високоякісної сировини, рівень захисту IP65 • Довговічність : Термін експлуатації — 20- 25 років, гарантія 3 роки Ми гарантуємо вартість світильників як мінімум на 15% нижчу, ніж аналогів, можливість організації кредитної програми та обов’язкове виконання побажань Замовника відносно підбору обладнання, поставки та монтажу.

НАШІ КОНТАКТИ