Іфрачервона тепла підлога

Інфрачервона тепла підлога з нагрівальної плівки

  Ecofilm F624 (Чехія),  Теплоног (Корея),  Hitfloor (Корея)

Нагрівальна інфрачервона плівка є унікальним технічним виробом, який застосовується для влаштування теплої підлоги і електричного опалення приміщень любого типу. Нагрівальна система інфрачервоної плівки складається із ламінатної поліефірної плівки з нанесеним графітним шаром та мідних контактних полос, впаяних у плівку.

Сфера застосування інфрачервоної плівки:

Основне або додаткове (тільки тепла підлога) електричне опалення приміщень всіх типів:

 • нагрівальна плівка під керамічну плитку;
 • нагрівальна плівка під ламінат, паркетну дошку, дерев’яну підлогу;
 • інфрачервона плівка для обігріву стін і стелі (встановлюється між гіпсокартоном і шаром утеплювача);
 • інфрачервона плівка для підігріву дзеркал (проти запотівання);
 • нагрівальна плівка для інфрачервоних кабін і інфрачервоних саун.

ПЕРЕВАГИ ІНФРАЧЕРВОНОГО ОБІГРІВУ

 • економніше газового і центрального опалення в 10 разів і більше;
 • економніше до 30% у порівнянні з традиційними системами електричного опалення; додаткова економія до 40% при використанні режиму терморегуляції (наприклад – за опалення будинку площею 100 м кв. Ви будете платити всього 100-150 гривень в місяць);
 • економія в 3 рази при використанні інфрачервоного опалення як додаткового;
 • можливість накопичення тепла вночі при використанні пільгового тарифу (20% від денного;
 • незалежність від постійного дорожчання газу;
 • простота і швидкість монтажу;
 • простота демонтажу – при переїзді в нове житло Ви забираєте опалення з собою;
 • прогріває приміщення швидко і рівномірно;
 • більш високий комфорт при меншій температурі повітря;
 • зменшення висихання повітря;
 • відсутність руху часток пилу, що робить цей тип опалення незамінним для людей з захворюваннями дихальних шляхів (астма, інше), захворюваннями суглобів;
 • не потребує гарантійного і поточного обслуговування;
 • можливість гнучкого програмування мікроклімату окремо для кожного приміщення.

В той час, як при конвекційному опалюванні нагрівальним елементом в першу чергу нагрівається повітря, яке потім віддає тепло при циркуляції по поверхні предмету (стіни, меблі), що нагрівається, то при інфрачервоному опалюванні теплопередача відбувається в основному випромінюванням.

Випромінюване тепло, потрапляючи на предмети (стіни, підлога, меблі), відбивається частково (приблизно на 15%). Його більша частина (близько 85%) предметами поглинається. Тут відбувається перетворення випромінювання в теплову енергію (нагріваються предмети), внаслідок чого відбувається теплопередача конвекцією, тобто повітря нагрівається від предметів.

В результаті того, що відсутня турбулентність повітря в приміщенні, набагато менше і циркуляція пилу, яка часто буває причиною різних хвороб: астми, запалень верхніх дихальних шляхів і т.п. Завдяки підвищеній температурі стін міняються умови утворення поверхневих конденсацій, не пересушується повітря.

Більш рівномірною стає температура у вертикальному профілі – на 1-2°C між підлогою і стелею (при конвекційному опалюванні різниця складає 1°C на 30-50 см висоти). Забезпечується вищий комфорт при меншій температурі повітря в приміщенні. Комфорт забезпечується при температурі повітря 18-19°C, тим самим економиться як мінімум 18-24% енергії.

ІНФРАЧЕРВОНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ

Науці невідомі будь-які негативні впливи інфрачервоного випромінювання на організм людини. Інфрачервоне випромінювання, або теплове випромінювання – це вигляд поширення тепла. Це те ж саме тепло, яке Ви відчуваєте від гарячої печі, сонця або від батареї центрального опалення. Воно не має нічого загального ні з ультрафіолетовим випромінюванням, ні з рентгенівським. Абсолютно безпечно для людини. Більш того, зараз інфрачервоне випромінювання знайшло дуже широке поширення в медицині (хірургія, стоматологія, інфрачервоні лазні), що говорить не лише про його нешкідливість, але і про корисну дію на організм.

У інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана середньохвильова частина інфрачервоного діапазону), що дає на організм людини по-справжньому унікально-корисну дію. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як «своє», поглинає його і оздоровлюється.

Існує також поняття далекого, або довгохвильового інфрачервоного випромінювання. Який же вплив надає воно на тіло людини? Цей вплив ділять на дві складових. Перша з них – загальнозміцнююча дія, яка допомагає організму боротися з багатьма відомими хворобами, підсилює імунітет, підвищує природну опірність організму, допомагає боротися із старістю. Друга – пряме лікування загальних нездужань, з якими ми зустрічаємося повсякденно.