Рідке теплоізоляційне покриття «Тезолат»


Рідке керамічне теплоізоляційне екологічно чисте покриття 

 

Матеріал є рідким керамічним теплоізоляційним покриттям білого, сірого або іншого будь-якого кольору, яке після висихання утворює еластичне термо-,гідро- і звукоізоляційне покриття і забезпечує теплоізоляційну, антикорозійну, гідрофобну (водовідштовхувальну) та інші захисту бетонних, металевих, залізобетонних, цегельних, дерев’яних, скляних, гумових поверхонь. Рекомендується використовувати як теплоізоляцію труб і повітряних каналів для запобігання нагріванню, нанесення на запорну арматуру і засувки, з метою захисту від розжарювання і зниження температури. Обробка технологічного устаткування: казанів, теплових камер, бойлерів, печей випалення і так далі.  Наноситься як фарба, діє як “тепловий бар’єр”.

Покриття керамічне теплоізоляційне «Тезолат»

Детальніше

tezolatПропоноване теплоізоляційне покриття «Тезолат» призначене для тепло – гідро – шумо – ізоляції споруд промислового та комунального призначення будь-якої форми складності для зовнішніх і внутрішніх поверхонь, будівель, фундаментів, автотранспорту, вимагає термо -, гідро -, шумо – ізоляції. У вихідному стані – рідка сметаноподібна суспензія сірого кольору. Може бути забарвлене в будь-який колір за бажанням замовника. Після полімеризації утворює міцну, досить еластичну плівку, товщина якої (0,5 – 3,5мм) вибирається виходячи з вимог до об’єкта. Володіє хорошою адгезією до всіх відомих будівельних і конструкційних матеріалів (крім поліетилену). Можливість нанесення на поверхню будь-якої геометричної форми – незаперечна перевага перед традиційними теплоізолюючими матеріалами. За своїм теплозберігаючим ефектом шар «Тезолата» товщиною в 1 мм еквівалентний шару мінераловати товщиною 5см.

Покриття працює при температурах від -500 до +2600С°, являє собою рідку суспензію сірого кольору на силіконо – акриловій основі. За бажанням Замовника колір може бути будь-яким (крім чистого білого).

До складу суспензії входять лінійні полісилоксани і станонаксани, акриловий полімер, неорганічний наповнювач, складається з керамічних порожнистих кульок, оксидів титану, цинку, заліза, двоокису кремнію.

Суспензія тяжкозаймиста за п.4.3.4.3. ГОСТ 12.1.044-89. Під дією відкритого полум’я утворює тліючий ефект з виділенням диму, в основі якого лежить викид СО, NO2, які перешкоджають утворенню і поширенню полум’я.

Пожежна безпека забезпечується застосуванням максимально можливої кількості негорючих речовин згідно з ГОСТ 12.1.044-91 ССБТ.

Поставка продукції проводиться в герметично закритій тарі в консистенції, готової до застосування. У разі загусання суспензію необхідно розбавити водою, але не більше 15% від обсягу розчину, що розводиться.

Перед безпосереднім застосуванням суспензію необхідно ретельноперемішати. Перемішування виробляється електродрилем зі знімною спіраллю на середніх обертах, не більше, або дерев’яною мішалкою.

Температура зберігання рідкої суспензії від +5 до +40 С°.

Покриття наноситься пензлем, фарбопультом, розпилювачем високого тиску.

Наноситься покриття на поштукатурені поверхні без коржів і відшарування. Не можна наносити покриття на жирні або замаслені ділянки поверхоньщо захищаються.

Товщина разового шару покриття не повинна перевищувати 0,5 мм щоб уникнути здуття, відшарування і патьоків. Час полімеризації одного шару покриття – 24 години з моменту його нанесення при температурі 200С°. При нанесенні покриття на гарячі поверхні (до +90С°) час полімеризації скорочується.

Покриття володіє хорошою адгезією до сталі, пластмас, бетону, цегли.

Повністю відсутня адгезія до поліетилену. При застосуванні покриття товщиною 3,0 мм апаратних приміщеннях (компресорні, насосні камери тощо) повністю виключається утворення конденсату на стінах. При застосуванні в житлових приміщеннях також виключається утворення конденсату і грибкових утворень на стінах, практично виключається необхідність провітрювання приміщень, економія енергії на обігрів приміщення в холодну пору року становить як мінімум 30%.

Покриття володіє хорошою гідрофобністю, хімічної та біологічної стійкістю.

Разом з гарною гідрофобністю, адгезією до металів покриття виконує роль і антикорозійного покриття. До складу покриття входять інгібітори корозії, які запобігають утворенню корозії, покривають металеві поверхні захисноюфосфатної плівкою. Гарантійний термін експлуатації покриття – 10 років з моменту нанесення на металеві поверхні, що піддаються жорстким тепловим навантаженням. Що стосується внутрішніх конструкцій будівель і споруд – необхідний ремонт тільки у разі виникнення бажання зміни інтер’єру або повним руйнуванням матеріалу, на який було нанесено покриття.

Завдяки високому ступеню наповнення полімерного матеріалу порожніми керамічними мікросферами, заповненими інертним газом, покриття має низьку теплопровідність, високу здатністю відбивати 75% падаючих променів світла і розсіювати до 95% інфрачервоного випромінювання. Ці властивості сприяють прекрасному збереження тепла в приміщеннях в разі використання його в якості теплозахисного покриття стін і запобіганню прогріву поверхні дахів, від сонячної радіації при нанесенні його на поверхню.

Покриття володіє хорошою морозостійкістю (до-500С°), що дозволяє застосовувати його в якості термо-гідро-ізоляції морозильних камер, при цьому знижуються трудовитрати на спорудження термоізоляційного шару з пінопластових плит і гідроізоляційного шару з руберойду та фольги.

Випускаються аналоги імпортного виробництва – «Termal – CoatТМ» США, «Bioni -

ShieldInside» Німеччина. Moutrical (США), , THERMO-SHIELD (США – Німеччина)

Розробки по створенню продуктів схожих з рідкими керамічними теплоізоляторами (далі ШКТ) почалися ще в 1970х роках в США і СРСР в рамках програми освоєння космосу. Передбачалося що дані матеріали будуть застосовуватись, як альтернативи керамічних пластин та будуть використовуватися для покриття поверхні космічних кораблів багаторазового використання (у США – “Shuttle”, в СРСР – “Буран”).

У даний момент дані теплоізолятори отримали дуже широке поширення у всьому світі.

Неповний список компаній використовують дану технологію:

ü  Нафтова компанія “Шелл”

ü  Ролс-Ройс

ü  Бентлі

ü  БМВ

ü  Уряд США, Канади, Великобританії

В США:

ü  Будівля Американського Легіону,Парнстон, Південна Дакота.

ü  Третя за розміром пивна компанія США “CoorsBrevery”.

ü  Палац Мітчел Корн, Південна Дакота.

У Сінгапурі:

ü  “ДженералМоторс”.

ü  Компанія “Hitachi”. Постійний контракт з 1997 року на покриття всіх будівель

компанії.

ü  Сінгапурський Університет.

У Малайзії та Японії:

ü  Пивні компанії “Asahi”.

ü  Сільськогосподарський комплекс (1200 кв.м.)

ü  Компанія “Таміуа” (пластикові моделі-копії).

У Китаї:

ü  Урядові будівлі в Пекіні.

У Таїланді:

ü  Відділення “Еріксон” і “Сіменс”, БМВ.

Об’єднані Арабські Емірати:

ü  Портові будівлі в Абу-Дабі.

На Філіппінах:

ü  Міжнародна компанія “T.M.S”

t1

Об’єкт: Резервуар питної води.

 

Ростовська, Білгородська, Волгоградська області, 2006-2008 рр ..

t2

Об’єкт: Біореактори очисних споруд.

t3

 

Об’єкт: Накопичувальний резервуар, філія концерну Росенергоатом.

 

Для презентації використані матеріали виробників матеріалів

http://www.astratek.ru; http://www.thermo-shield.ru; http://www.re-therm.ru

 

Технічні характеристики теплоізоляційного покриття «Тезолат»

 

Технічні характеристики.

Найменування показника

Значення

Зовнішній вигляд плівки

Поверхня рівна однорідна без плям

і тріщин

Масова частка нелетких речовин, %, не менше

64,3

В’язкість по віскозиметрі Брукфильда при

температурі (23±2) оС, мПа·с

Шпиндель №4, 20 об/хв

8300

Коефіцієнт поверхневого поглинання (α),

кг/м2ч0,5, не більше

0,001

Умовна світлостійкість, г

ΔЕ=1,14

Стійкість плівки до статичного впливу

води при температурі (20±2)С°,

Через добу висвітлення поверхні

рН

8,07

Усадка матеріалу, мкм

250

Зовнішній вигляд після висихання при знижених

температурах (+5С°)

Поверхня без тріщин

Умовна атмосферостійкість

Рівне однорідне покриття без плям і

тріщин після: 8г при 20С°, занурення в

воду на 2г при 20С°, 6год при-40С° і 8г при

60С°.

Еластичність поверхні при вигині через 48

годин, мм.

3

Твердість покриття через 48 год.

0,055

Міцність плівки при ударі через 48 год.

50

Морозостійкість, цикли.

25

Міцність на розтяг, мПа/%

0,357/8,5

Адгезія до бетону, мПа

1

Адгезія до дерева, мПа

1

Адгезія до металу, мПа

0,579

 

 

Часті  питання

Детальніше

1) При якій товщині шару буде забезпечена теплоізоляція об’єкта?

Товщина одного нанесеного шару «Тезолат» не повинна перевищувати 0,5 мм. Якщо наносити покриття більшої товщини, вулканізація латексу відбувається швидше, ніж випарується вода (латекс і вода входять до складу «Тезолат»), а решта води погіршує теплоізоляційні властивості матеріалу. Тезолат має наноситися послідовними тонкими шарами, кожен шар повинен висохнути. Час повного висихання кожного шару товщиною 0,5 мм при температурі 20ºС становить 24 години. По кожному конкретному технічному завданню проводиться попередній розрахунок необхідної товщини ізоляційного шару і витрати матеріалу «Тезолат» згідно СНиП 2.04.14-88*, СНиП 23-01-99, СНиП II-3-79*, СНиП 2.08.02.-89* і Довідника проектувальника теплових мереж.

2) При відкритті відра виявилося, що на поверхні матеріалу утворилася кірка товщиною приблизно 50 мм. В чому причина? Чи можна використовувати цей матеріал?

При зберіганні і транспортуванні матеріал може розшаровуватися на фракції: легкий наповнювач і сполучна. Це нормально, такий матеріал можна використовувати. Загустілий верхній шар ні в якому разі не можна видаляти, перед нанесенням його потрібно ретельно перемішати з іншою масою матеріалу.

3) При відкритті відра відчувається легкий запах аміаку. У чому причина?

Аміак є стабілізатором РН-балансу і міститься у складі матеріалу в кількості безпечній для здоров’я людини. Під час полімеризації аміак повністю випаровується.

4) Після завершення теплоізоляційних робіт в момент запуску обладнання з температурою теплоносія не вище +100 с утворилися здуття і часткові руйнування покриття. Що сталося?

Була порушена технологія нанесення матеріалу. Покриття завдали занадто товстим шаром за один прохід. При нанесенні покриття на гарячі поверхні шаром в 0,5 мм частина води залишається всередині шару. При високих температурах на поверхні об’єкта, що ізолюється, всередині шару покриття залишилася вода перетворюється в пар, в результаті чого утворюється здуття і руйнування покриття. Щоб уникнути цієї проблеми, наносите матеріал на гарячі поверхні тонкими послідовними шарами (0,25 мм) з міжшарової сушки не менше 24 годин.

5) Чим ґрунтувати ізольовану поверхню перед нанесенням покриття?

Ми рекомендуємо гігроскопічні поверхні, такі як цегла, бетон, штукатурка тощо попередньо покрити будь-яким якісним акриловим ґрунтом глибокого просочення. При нанесенні «Тезолат» на металеві поверхні з температурою до 80 с рекомендується покрити поверхню полівінілацетатними ґрунтовками ВЛ-02, ВЛ-023 або поліуретановими ґрунтовками ARMOND PU або їх аналогами. Металеві поверхні з температурою вище 80 с ми рекомендуємо ґрунтувати«Тезолат» попередньо розведеним у пропорції 200 мл чистої води на 1 л Тезолат (консистенція молока).

6) чи Є якісь особливості при роботі з матеріалом при низьких температурах, щоб забезпечити правильне його нанесення?

За технологією матеріал наноситься при температурі не нижче +7ºС. При таких температурах наносити матеріал тонкими шарами. Випаровування води при низьких температурах відбувається повільніше, тому необхідно нанесення тонких шарів, щоб забезпечити належне висихання покриття.

 

7) Як забезпечити хорошу адгезію покриття з матеріалом, що наносяться поверх нього? Необхідно яким-небудь чином підготувати поверхню з ізоляційним матеріалом «Тезолат» перед нанесенням додаткового матеріалу зверху?

Переконайтеся, що ізольована поверхня чиста і суха. Не наносите жодних матеріалів на ізоляційне покриття, поки воно повністю не висохло (24 години після нанесення), це забезпечить повну вулканізацію покриття. Перед нанесенням зверху будь-яких матеріалів необхідно тільки, щоб поверхня була чистою. Не треба зачищати або притирати розчинниками поверхню. Просто добре вимийте її мильною водою. Переконайтеся, що поверхня висохла перед нанесенням матеріалу.

8) Які правила «Техніки Безпеки» слід дотримуватися при роботі з матеріалом «Тезолат»?

Якщо приміщення добре провітрюється, або роботи проводяться поза приміщенням – респіратори не потрібні. В приміщенні без вентиляції – використовувати стандартні респіратори. Для захисту очей застосовувати захисні окуляри, для захисту шкіри – захисні рукавички та одяг. Перед повторним використанням одяг прати.

9) Поверхню матеріалу занадто текстурована. Чи можна отримати більш гладкий шар?

Для того щоб отримати більш гладкий і рівний шар покриття, змочіть пензель у воді і проведіть по покриттю.

10) Умови зберігання матеріалу?

- «Тезолат» зберігає свої властивості протягом 12 місяців з дня виробництва. Матеріал необхідно зберігати в щільно закритій тарі при температурі не вище +40 ºС і далеко від впливу прямих сонячних променів. «Тезолат» випускається в двох модифікаціях, звичайної і морозостійкою. Взимку застосовується морозостійкий варіант для зниження транспортних витрат. Цей матеріал не боїться заморожування, так що в зимових умовах його можна перевозити, зберігати і наносити при мінусових температурах. Звичайну модифікацію «Тезолат», яка застосовується в теплу пору року, необхідно зберігати і перевозити при температурі від +5 ºС.

 

Композитна надтонка система ізоляції

Детальніше

tezolatКомпозитна надтонка система ізоляції «ТЕЗОЛАТ».

Термоізоляція;

Гідроізоляція;

Антикорозійне і антигрибкове покриття;

Зменшення тепловтрат до 30-40%;

Термостійкість до 260 С°.

Не допускає корозію металів

Не допускає розвитку грибкової цвілі і знищує вжеіснуючу грибницю

Відображає теплове випромінювання. Влітку до 95% сонячного випромінювання відображає у поза приміщенням. Взимку до 70 % теплового випромінювання повертає всередину приміщення

Можливість теплоізоляції у важкодоступних місцях або складних поверхонь

Гарантійний термін експлуатації покриття 10 років

Можливість використання в якості фінішного покриття

Не зменшує простору Вашого приміщення

Адгезія до всіх матеріалів крім поліетилену

Вітчизняне ноу-хау – рідке керамічне покриття «ТЕЗОЛАТ» – на практиці підтверджує свою конкурентоспроможність і широку сферу застосування. Як показав досвід, теплоізоляційні властивості матеріалу і технологічність його застосування дозволяють ефективно вирішувати проблеми термоізоляції будівель і споруд.

«ТЕЗОЛАТ» – це сучасна водоемульсійна суспензія, призначена для одержання покриттів на будь-яких поверхнях з високими теплоізоляційними і антикорозійними властивостями. Це покриття відрізняє широка область застосування. Матеріал може використовуватися для:

теплоізоляції трубопроводів пари, гарячої води, водогрійного обладнання котельнь;

• зниження теплових втрат при капітальному будівництві та реконструкції будівель і споруд;

• боротьби з промерзанням стін житлових приміщень;

• запобігання утворення криги і бурульок на дахах;

• зниження витрат на охолодження і запобігання перегріву рефрижераторів і морозильних камер;

• запобігання від корозії і утворення конденсату на поверхні сталевих профільованих конструкцій.

Однією з найбільш перспективних областей застосування виступає реабілітація житлового фонду.

Більшість будинків масової забудови 50-70-х років знаходиться в обтяжуючому стані. Тепловтрати в них досягають 60%, що позначається на збільшенні комунальних платежів і скорочує терміни гранично допустимої експлуатації будівель. Застосування «ТЕЗОЛАТА» в якості зовнішнього покриття для захисту будівель від втрат тепла, проникнення вологи і згубного впливу ультрафіолетових променів дозволяє одночасно вирішувати цілий комплекс завдань. В результаті будівля отримує нові якісні і енергозберігаючі характеристики.

Інша проблема – прибудинкові гілки газопроводів. Існуючі норми забороняють закривати їх фасадними плитами, що викликає необхідність винесення газопроводів за межі реконструюються зон, перекриття подачі газу та погодження додаткової дозвільної документації.

«Тезолат» наноситься на поверхню будинку валиком ,пензлем або фарборозпилювачем, що повністю виключає виникнення перелічених проблем. Висока технологічність дозволяє наносити покриття на поверхню складної форми, що особливо важливо при реконструкції пам’яток історії та архітектури.

Сфера застосування:

  • Ніша за батареєю;
  • Віконні укоси(за верх виштукатурюють укосів нанести два шари по 0,5 мм);
  • Стіни і перекриття, наноситься як на зовнішню стіну будівлі так і з нутрії будівель і споруд;
  • Стіни і поверхні уражені грибком(завдати 3 шари по 0,5 мм);
  • Підвальні приміщення ,підлога ;
  • Металеві двері ,ангари , гаражі;
  • утеплення та гідробар’єр швів у панельних будинках;
  • Утеплення даху житлових, виробничих і соціально-побутових будинків і споруд;

 

Спосіб нанесення : фарбопульт з соплом Ø>2,3; малярна кисть; малярний валик; шпатель. Товщина одного шару, що наноситься, не повинна перевищувати 0,5 мм, загальна товщина теплоізоляційного покриття для внутрішніх робіт становить 1 мм , для зовнішніх 1мм – 1,5 мм ;для металевих конструкцій, теплотрас, трубопровід і паропровід 1,5-3мм. Міжшарова сушка при температурі +20°З одного нанесеного шару товщиною 0,3-0,5 мм складає 24 години .«Тезолат» можна розводити водою до 15%. Робота з «Тезолатом» аналогічна роботі з фарбами, шпаклівками.

Витрата:

Внутрішні роботи 1л на 1м2 (два шари по 0,5 мм);

Для зовнішніх 1л – 1.5 л на 1 м2 (два або три шари по 0,5мм);

Металеві конструкції , трубопровід  – 1,5л -3 л на 1 м2(три шари – шість шарів по 0,5 мм).

 

Патент № 45435 , ТУ У В.2.7.-26.8-36572938-001:2009

   www.megalit.rv.ua

 


Документація

Детальніше


Комерційна пропозиція

Детальніше

Підприємство ТзОВ «Електросистеми «МЕГАЛІТ», представляє ряд інноваційних технологій, спрямованих на зниження споживання енергоресурсів у комерційному і цивільному будівництві, побуті, а також у виробничій діяльності підприємств.

Наше завдання: забезпечити оптимальний мікроклімат при мінімальних витратах ваших ресурсів. Додатковим стимулом стане гарантійний строк на продукцію від 5 до 10 років.

Інноваційна технологія утеплення – теплоізоляційна фарба «Тезолат».

Використання утеплювача нового покоління дозволить вашій організації істотно економити час і трудовитрати, що витрачаються на роботу по утепленню, а значить – гроші.

«Тезолат» це термо -, гідро – ізолююче покриття, яке виходить шляхом нанесення матеріалу на акриловому сполучному на зовнішню або внутрішню поверхню об’єктів і споруд будь-якої форми складності.

Покриття відрізняється від традиційних теплоізоляційних матеріалів найпростішою технологією застосування і, головне, механізмом дії. Традиційні види теплоізоляції тільки сповільнюють передачу високої або низької температури, а наповнювач покриття “Тезолат” відбиває теплове випромінювання, повертаючи його назад в атмосферу або приміщення.

Основні переваги:

Швидко, просто, дешево….

Легкість нанесення – незаперечна перевага перед традиційними теплоізолюючими матеріалами. Може наноситися так само просто як фарба – пензликом, валиком, фарборозпилювачем повітряного або безповітряного розпилення. Володіє хорошою адгезією до всіх відомих будівельних і конструкційних матеріалів (крім поліетилену). Короткий період висихання (від 12 до 24 годин) економить ваш час. Технологія володіє достатньою фінансовою привабливістю і економічною ефективністю.

Зручно:

Матеріал може бути задіяний на будь-якій стадії будівництва / ремонту, не «краде» обсяг, не несе навантаження на несучу поверхню, може бути в ролі фінішного покриття. За своїм теплозберігаючим ефектом шар Тезолата» товщиною до 1,5 мм зменшує тепловтрати до 40%. Можливість нанесення на поверхню будь-якої геометричної форми. Може бути зафарбований в будь-який колір за бажанням замовника або самостійно.

Водонепроникний, «дихає», екологічно чистий, має антикорозійні властивості, негорючий, діапазон робочих температур від -50°С до + 220°С, гарантія 7 років, строк дії – необмежений.

Способи застосування:

Утеплення стін, фасадів, міжпанельних швів, фінішне покрівельне покриття (не обтяжує покрівлю), підлог, антикорозійне і теплоізоляційне покриття труб, металоконструкцій, віконних відкосів.

З питань придбання звертатися:

Україна, м. Рівне, вул. П. Дорошенка, 4, ТзОВ «Електросистеми «МЕГАЛІТ»

Тел. +38-0362-22-57-30, +38-050-675-14-72

www.megalit.rv.ua