Теплоног

Плівкова електрична тепла підлога «Теплоног» – це революційна технологія на ринку опалювальних систем. Дана система опалення відноситься до електричних технологій обігріву приміщень, і має ряд переваг перед аналогічними обігрівачами з тієї ж категорії.

Ще зовсім недавно, в Україні для первинного або додаткового опалення використовувалися два види теплих підлог: тепла водяна труба залита в стяжку підлоги і електричний кабель для теплої підлоги. Часи змінюються. І сьогодні на ринку опалювальних систем з’явилася інноваційна технологія – інфрачервона плівкова підлога. Принципово нова технологія в опаленні приміщень : підлоги, стін, стала швидко завойовувати позиції в багатьох розвинених країнах, і хоча в Україні застосовується порівняно недавно, вона вже пройшла необхідну сертифікацію, випробування і в результаті чого, купити теплу підлогу в Україні тепер не проблема.
Що таке електричний тепла підлога?

Давайте розберемося, що ж все-таки таке плівкова інфрачервона тепла підлога? Будь-яке тіло має температуру (не розглядаємо випадок, коли температура становить 0 за Кельвіном, оскільки таких температур на землі не існує), а отже, воно випромінює інфрачервоне випромінювання. Як ми знаємо довжина хвилі іч-випромінювання обернено пропорційна температурі нагрітого тіла, тобто чим менше температура, тим випромінювання з більшою довжиною хвилі випускає гаряче тіло. Тіло людини теж є джерелом ІЧ випромінювання. З курсу фізики, відомо, що гаряче тіло поглинає максимум енергії в тому діапазоні довжин хвиль, в якому випромінює. Для збільшення ефективності системи опалення, необхідно наблизити довжину хвилі випромінювання системи опалення теплої підлоги до довжині хвилі, випромінюваного тілом людини. Кажучи іншими словами, температура нагрівального елемента системи опалення повинна бути близької до температури тіла людини. Цей факт і закладений у принцип роботи інфрачервоного електричного теплої підлоги. Система опалення підлог, пропонована нашою компанією, заснована на використанні резистивних складів. Для збільшення ефективної площі нагрівача, система електричного теплої підлоги виконана у вигляді плоских резистивних смуг, а для забезпечення безпеки, смуги теплої підлоги герметично запаяні в міцну поліетиленову плівку. Температура електричного теплої підлоги знижена до 23 – 45С за рахунок досягнутого збільшення поверхні нагрівача і кращої рівномірності розподілу тепла по поверхні.

За рахунок значного збільшення ефективної площі нагрівача і відсутності додаткової вирівнюючії стяжки, система плівкової інфрачервоної електричної підлоги має меншу інерційність, тобто більш оперативно реагує на зміни навколишнього середовища, швидше прогріває приміщення і, якщо необхідно, швидко відключає обігрів, коли в приміщенні потепліло.
А це означає, що система плівкової теплої підлоги має ряд незаперечних переваг.

Основні відмінності інфрачервоної теплої підлоги  «Теплоног»

  •  висока щільність нанесення карбону;
  •  передова технологія запилення матеріалів на однорідну поверхню;
  •  контроль товщини карбонової нагрівальної плівки по всій довжині;
  •  використання сучасного вдосконаленого устаткування;
  •  використання високоякісного полімерного матеріалу плівки з покращеними ізоляційними і протипожежними властивостями;
  •  поліпшення контакту між мідною струмопровідною фольгою і карбоновим випромінювачем інфрачервоної теплої підлоги завдяки використанню особливої форми та складу срібного покриття, а також дизайну місця контакту;
  •  використання спеціальних покриття і матеріалів для додаткового захисту від вологи;
  •  висока якість місця контакту;
  •  істотна важлива відмінність нагрівальної плівки «Теплоног» від інфрачервоних плівкових нагрівачів інших виробників;
  • мінімальна товщина повітряного прошарку в місці контакту. Це досягається завдяки вдосконаленій технології ламінування плівки.

З основних переваг, хотілося б відзначити, практичність і економічність. Ви без зусиль зможете встановити тонку теплу підлогу під будь-який вид підлогового покриття :
під плитку
під кераміку
під камінь
під ламінат
під паркетну дошку
під ковролін
під лінолеум
під інші декоративні покриття

Ще однією незаперечною перевагою, що робить доступним теплу плівкову підлогу, є ціна на теплу підлогу.
Електричні теплі підлоги та опалення будинку

Плівкова підлога “Теплоног” повною мірою дає можливість для реалізації будь-яких дизайнерських рішень за рахунок простоти установки, вона дозволяє обігрівати будь-які види поверхонь, а саме – горизонтальні (підлоги, стелі), вертикальні (стіни), похилі (нестандартні поверхні). При цьому не відбувається втрата простору в приміщенні будинку, кімнати, так як товщина складає всього 0,4 мм. Укладання електричного теплої підлоги «Теплоног» у будь-якому приміщенні проста і доступна. Установка електричних теплих підлог може бути виконана самостійно. Але незважаючи на простоту установки, ми рекомендуємо робити монтаж плівкового обігрівача з допомогою кваліфікованих фахівців. Будь-яка система електричних теплих підлог підключається через терморегулятор для теплої підлоги до мережі живлення 220В, а це напруга небезпечна і тому вимагає відповідної кваліфікації. Плівкова тепла підлога дозволяє встановлювати опалювальну систему в якості як основного так і додаткового виду обігріву .